Skip to content

Par mums

Katrs bērnībā būs dzirdējis, ka dāvanas sagādā rūķi, ka tieši rūķi ir tie, kas palīdz Ziemassvētku vecītim iepriecināt bērnus. Kļūstot pieaugušiem, vairums cilvēku zaudē ticību pasakām, fejām, burvjiem un rūķiem, bet viņi nekur nav pazuduši, viņi ir tepat līdzās un parādās tiem, kuri nav zaudējuši ticību brīnumiem! Rūķiem arī ir bērni, kuriem garšo saldumi un rūķu mammas domā kā pagatavot veselīgus našķus saviem rūķēniem, tā tapa Rūķu našķis, kurš nu jau iecienīts daudzās mājās. Rūķu našķis ir veselīga saldumu alternatīva, lielisks enerģijas avots, spēcinošs gardums arī sirsniņai. Lieliska dāvana lieliem un maziem – īstu rūķu roku darbs, gatavots ar patiesu mīlestību! Rūķu našķus iecienījuši sportisti, izmantojot tos enerģijas batoniņu vietā, mazie kārumnieki – bērni un arī gados vecāki cilvēki, jo našķis palīdz stiprināt sirsniņu.

Rūķu našķis ir pieejams divās variācijās:

  • Našķis kārumniekiem – Sastāvs: miežu iesals, piens, cukurs, saulespuķu sēklas, linsēklas, auzu pārslas, sezams, rozīnes, dzērveņu sukādes, mandeles, lazdu rieksti, sviests. Ikdienas cena: 20€/kg.
  • Vegānais našķis – Sastāvs: miežu iesals, saulespuķu sēklas, linsēklas, auzu pārslas, sezams, rozīnes, dzērveņu sukādes, mandeles, lazdu rieksti, rapšu eļļa. Ikdienas cena: 19€/kg

Informācija medijos

www.sievietespasaule.lv – intervija ar Līgu Rūķi – 15.03.2011saglabātā kopija
www.staburags.lv – intervija ar Līgu Rūķi – 04.06.2012saglabāta kopija
– intervija ar Līgu Rūķi 14-08-2015