Skip to content

01.07.2017 – Rūķu našķis Koknesē

  • by

1. jūlijā pie I. Gaiša Kokneses vidusskolas vārtiem pulksten 11.00 svētku svinības tradicionāli iesāksies ar svētku gājienu uz Kokneses estrādi. Aicinām iestādes, uzņēmumus, biedrības, draugu kopas, pašdarbības kolektīvus gājienam pieteikties līdz 27. jūnijam, savlaicīgi domājot par vizuālo noformējumu, kas sasauktos ar gājiena moto – “Daudz laimes dzimšanas dienā, KOKNESE!” Pieteikums gājienam un neliels apraksts jānosūta Kokneses kultūras nama direktorei Ingunai Strazdiņai, e-pasts: inguna.strazdina@koknese.lv.

Kokneses estrādē novada dejotāji vienosies svētku koncertā “Jubilejas diždancis”, bet pēc dejotāju lustīgajiem dančiem priecāsimies par pūtēju orķestra un kapelas “Aizezeres muzikanti” koncertu “Re, kur muzikanti spēlē!”. Svētku tirdziņā “Nāc un svinēt sāc!” vietējie uzņēmēji, organizācijas un biedrības izrādīs savu veikumu, savu radīto vietējo produkciju.

Jauno paaudzi gaidīs piepūšamās atrakcijas, Mobilā virvju trase “Turies!”, kā arī izrāde bērniem “Baltais lācis – SUPERZVAIGZNE”. Spēcīgākie novadnieki būs aicināti piedalīties virves vilkšanas sacensībās, bet novada kūku cepēji sacentīsies draudzīgās un ļoti gardās sacensībās „Kokneses dzimšanas dienas torte – 2017”.

Koncertā “Mūsu dziesmas Koknesei”, kas izskanēs Kokneses luterāņu baznīcā, dzirdēsim skanīgās Kokneses dziedošo kolektīvu balsis.

Svētku vakara koncertā “Tu un Es” piedalīsies iemīļoti mūziķi – Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Dināra Rudāne, Alex, Jānis Buķelis (Buks), Atis Ieviņš un grupa COLT , bet īsti dzimšanas dienas svētki nav iedomājami bez lustēšanās zaļumballē, tādēļ – “Lai līksmojam, lai svinam!” Kokneses parka estrādē kopā ar grupu “ROJA” un DJ MadVip. Pusnaktī Kokneses estrādē svētku uguņošanā debesīs uzziedēs krāsaini ziedi, un varēsim sacīt – “Daudz laimes dzimšanas dienā, Koknese!”.