Skip to content

07.06.2015 Rūķu našķis Mārupē

  • by

Konrādu iela 7.junijs-2015
Svētdien, 7.jūnijā, Konrādu ielas skvērā Mārupē notiks mājražotāju un amatnieku tirdziņš ar plašu izklaides programmu, tostarp brīvdabas pirti un kublu!

Jau šajā svētdienā, Konrādu ielas skvērā aiz Mārupes kultūras nama, norisināsies šogad jau otrais mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Rūķu našķis – Dzeltenajā nojumē.

Pirmais tirdziņš šogad tika rīkots 4.maijā, Mārupes tūrisma sezonas atklāšanas ietvaros. Pasākums guva lielu atsaucību un pēc iedzīvotāju lūguma, nolemts turpmāk rīkot tirdziņus Konrādu ielā katra mēneša pirmajā svētdienā. Katram tirdziņam organizatori sarūpēs papildus aktivitātes, veltītas kādai īpašai tēmai.

Svētdien, 7.jūnijā no plkst. 10:00 līdz 17:00 ikviens tiek aicināts uz Konrādu ielu, kur apmeklētājus priecēs izmeklēta un kvalitatīva pašmāju mājražotāju, zemnieku, mazo ražotāju un amatnieku produkcija no tuviem un tāliem Latvijas novadiem.

Īpaši tiek gaidītas ģimenes ar bērniem, jo tiks sarūpētas radošās darbnīcas, ziepju vārīšanas meistarklases, lielformāta galda spēles, radoši pozitīvais fotoplacis un citi pārsteigumi.

Šoreiz apmeklētājiem skvērā tiks novietota un iekurta pārvietojamā pirts un kubls, savukārt zinoši pirtnieki no pirts skolas Lielzemenes iepazīstinās ar rituāliem un tradīcijām. Pasākuma viesi, ja vien to vēlēsies, varēs baudīt pirts priekus turpat uz vietas, Konrādu ielas skvērā!

Tirdziņu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, kas plašāk pazīstama ar projektu “Latvijas Mājražotāji” ar Mārupes novada domes un Biedrības sadarbības partneru atbalstu.

Tirdziņi omulīgajā skvērā ar bērnu rotaļu laukumu būs kā lielisks papildinājums plašajai kultūras un izklaides programmai, kas šogad noris Mārupes novadā, par godu novada 90.gadskārtai.

Vairāk informācijas Biedrības mājas lapā www.latvijasmajrazotaji.lv, sociālajos tīklos, pie Biedrības informatīvajiem partneriem un lielākajos medijos.