Skip to content

20.05.2017 – Rūķu našķis – Saldū

  • by

Saldus novada svētki “Novada spārni esam mēs paši!”
20. maijā visas dienas garumā norisināsies sportiskas un radošas aktivitātes, notiks svētku tirgošanās, cauri pilsētai vīsies krāšņs gājiens, un šogad visas dienas garumā uz skatuves Kalpaka laukumā notiks dejas diena, kad ikvienam saldeniekam un viesim būs iespēja vērot un izdejot deju soļus dažādos stilos.
JIC “Šķūnis” pagalmā meklēsim Saldus novada garšu, katram pagastam demonstrējot savu īpašo zupu.
Svētku laikā norisināsies arī konkurss “Tiem, kas rāpo, tiem, kas lido”. Novada iedzīvotāji un viesi ir aicināti piedalīties konkursā un gatavot lidojošus objektus, ar kuriem laisties Saldus ezerā. Galvenā balva – lidojums ar ultravieglo lidmašīnu.
Vēl būs vērojams Stuntfighters Team Latvia motociklu kaskadieru šovs, bet virs Saldus ezera pirms došanās uz Kalnsētas parku stundas garumā būs baudāms aviošovs “Lidojumam gatavi!”. Svētku noslēgumā Kalnsētas parka estrādē notiks svētku lielkoncerts “Novada spārni esam mēs paši”, kurā uzstāsies Dināra Rudāne, Dainis Skutelis, Ieva Sutugova, Atis Ieviņš un Kristapa Krievkalna pavadošā grupa, kā arī saldenieki – jauktais koris “Saldava”, TDA “Kursa”, DK “Bandava” un viesi no Polijas un Gruzijas sadraudzības pilsētām. Svētki noslēgsies ar krāšņu balli līdz rīta gaismai. Svētku nedēļas noslēgumā, 21. maijā, būs jauka un sirsnīga teātra izrāde bērniem, kā arī Saldus senioru akordeonistu ansambļa “Akords” koncerts.

Vairāk informācijas www.saldus.lv.