Skip to content

21.12.2014 – Ziemassvētku tirdziņš Ropažu Kultūras centrā

Ropazu programmaOriģinālas dāvanas un īpaši gardumi bagātīgam svētku galdam būs iegādājami un baudāmi Ziemassvētku tirdziņā Kultūras centrā notiks 21. decembrī no plkst. 9:00 līdz 14:00

Ar sajūtu, kas tiek radīta tikai un vienīgi Ropažu kultūras centrā, tirdziņa apmeklētājiem tiek piedāvāta Latvijā ražota prece: pašu cepta maize, piparkūkas, mājas konservi, zivju un gaļas izstrādājumi, rudzu milti, sukādes, āboli un ābolu sula, dzērvenes, medus produkti, „Skrīveru saldumi” un pašu gatavoti našķi, Dobeles sveces, eglīšu rotājumi, grāmatas, atklātnītes, kosmētika no dabīgām izejvielām un šokolādes kosmētika, garšvielas bez E vielām, lina izstrādājumi un priekšauti ar interesantiem izšuvumiem, apgleznotas krūzītes un māla izstrādājumi, koka izstrādājumi un neparastas koka  puzles, īsts speķis no Latgales, rokdarbi, rotas un vēl daudz citu labu lietu.

Arī Rūķu našķi tur būs:)

Kafejnīcā varēs nobaudīt kāpostus ar desiņām, kārumus un kādu no piedāvātajiem karstvīniem.

Uz skatuves – koncerti ar bērnu deju kolektīvu „Annele” un “Pūpolītis”, Ropažu un Zaķumuižas bērnu vokālo ansambļu piedalīšanos. Apmeklētāju un tirgotāju omulību uzturēs senioru ansamblis „Sarma”.