Skip to content

24.05.2015 Rūķu našķis Spīķeros

Mājražotāji Spīķeros 2015

Mājražotāji, amatnieki un zemnieki no visas Latvijas priecēs ar tirdziņu un izklaides programmu Spīķeru kvartālā, 24.maijā.

Rūķu našķis, kā parasti, dzeltenā nojumē.

Sākot ar maiju Spīķeru kvartāls atklāj vasaras pasākumu sezonu, aicinot ikvienu rīdzinieku un Rīgas viesi, apmeklēt dažādus pasākumus gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem.

Šogad Vasaras svētkos Spīķeros tiek rīkots mājražotāju un amatnieku tirdziņš, ko papildinās plaša izklaides programma visas dienas garumā. Tirdziņu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, kas plašāk pazīstama ar projektu “Latvijas Mājražotāji” kopā ar biedrību “Rīgas Spīķeri”.

Mājražotāju Biedrība, pēc veiksmīgi aizvadītiem tirdziņiem “Čiekurkalna Krustcelēs”, modes un izklaides centrā Rīga Plaza un Konrādu ielas skvērā Mārupē, apņēmusies uzsākt tirdziņu rīkošanu arī Spīķeros un iedzīvināt kvartālā jaunas tradīcijas, rīkojot vairāku tirdziņu sēriju, ar radošām aktivitātēm un izklaides iespējām visai ģimenei.

Vasaras svētku svinības Spīķeros notiks svētdien, 24.maijā no plkst. 10:00 līdz 17:00. Apmeklētājus priecēs izmeklēta un kvalitatīva pašmāju mājražotāju, zemnieku, mazo ražotāju un amatnieku produkcija no tuviem un tāliem Latvijas novadiem.

Būs sagatavota īpaša orientēšanās un uzdevumu spēle apmeklētājiem ar balvām no tirdziņa dalībniekiem, Latviešu tautas mīklu minēšanas konkurss, lielformāta galda spēles, fotoplacis, radošās darbnīcas bērniem un citi pārsteigumi. Ieeja bez maksas.