Skip to content

27.03.2016 – Rūķu našķis Čiekurkalnā

LIELA DIENA CIEKURKALNS 27 03 2016
27.martā no plkst.10.00 līdz 16.00 Čiekurkalnā, laukumā Rusova ielā 9 norisināsies pasākums “Liela diena Čiekurkalna Krustcelēs”.

Plkst.10.00 tiks iešūpotas Ziemeļu apkaimēs lielākās – 6 metrus augstās Lieldienu šūpoles, bet uz skatuves kāps gan Čiekurkalnā dzīvojošie, gan uzaicinātie mākslinieki, lai ar dziesmām un mūziku radītu svētku noskaņu pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā.

No plkst.10.00 līdz 16.00 notiks mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, kurā savus darinājumus un produkciju piedāvās 60 tirgotāju no visas Latvijas. Smalki rokdarbi, apģērbi, rotas lietas, koka izstrādājumi, metālkalumi, kā arī ikdienā neredzēti gardumi – tas viss būs rodams tirgus placī.

Plkst.11.00 visi interesenti gida pavadībā aicināti doties pus otru stundu garā ekskursijā pa Čiekurkalnu, lai iepazītu apkaimes bagāto vēsturi un aplūkotu ievērojamākos objektus. Pusdienlaikā – ap plkst.13.00 Čiekurkalna attīstības biedrība visus apmeklētājus cienās ar turpat uz ugunskura tapušo bukstiņbiezputru.

No plkst.11.00 sāks darboties Lieldienu trušu fotodarbnīca, kur varēs ne vien apmīļot garaušus, bet arī uztaisīt kopīgu foto pie profesionāla fotogrāfa. No plkst.12.00 bērni varēs izvizināties zirga pajūgā, bet drosmīgākie – kāpt ponija mugurā. Visas dienas garumā darbosies zīmēšanas telts, kurā izpaust savu mākslinieka talantu. Par jautrību gādās vienmēr omulīgais Vinnijs Pūks un viņa draugs Sivēns.
Ciekurkalns Programma