Skip to content

28.03.2015 – Rūķu našķis Aizkrauklē

Aizkraukles novada uznemeju dienas28.03.2015 – Rūķu našķis piedalīsies Aizkraukles uzņēmēju dienās

Aizkraukles novada pašvaldība, nu jau ceturto gadu pēc kārtas rīko “Pārnovadu uzņēmēju dienu”, kas ir gada lielākā izstāde – gadatirgus. Šogad tā notiks 28.martā Aizkraukles novada ģimnāzijas Sporta centrā. Tajā aicināti piedalīties amatnieki, lauksaimnieki, uzņēmēji, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, bankas, apdrošināšanas kompānijas, izglītības iestādes u.c.

Šāda pasākuma mērķi ir iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku aktivitātēm, ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, stiprināt saikni „uzņēmējs – iedzīvotājs – pašvaldība”, veicināt informācijas apmaiņu kultūras, tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā, meklēt sadarbības partnerus, dibināt jaunus darījuma kontaktus, paplašināt noieta tirgu, radīt pieejamu jaunāko informāciju par uzņēmējdarbību un amatnieku produkciju un popularizēt skolēnu mācību firmu darbību.

Šogad uzņēmēju produkcijas un informācijas izstāde – gadatirgus vairs nenotiks “IGA centrā” kā ierasts, bet gan Sporta centrā, kur centīsimies aizpildīt abus tā stāvus. Aicinām visus vietējos un attālākos ražotājus, lauksaimniekus, amatniekus un biedrības piedalīties, radoši un interesanti reklamējot savu produkciju. Aicinām būt aktīviem, rīkot reklāmu akcijas, degustācijas, konkursus vai ierīkot informatīvus stendus par sava uzņēmuma izaugsmi vai sadarbības piedāvājumiem. Piepildiet apmeklētāju vēlmi redzēt izstādē dalībnieku vidū pēc iespējas vairāk mūsmāju ražotājus. Dodiet iespēju saviem darbiniekiem, draugiem, kaimiņiem lepoties ar savu uzņēmējdarbību!

Īpašs akcents šogad būs skolēnu mācību firmas (SMU)* no visa reģiona, kas kuplinās mūsu gadatirgu ar jaunām idejām. Jaunieši prezentēs savu firmu, savu produktu, jauniešus vērtēs atsevišķa žūrija no Junior Achievement, būs arī apbalvojumi un balvas.

Visas dienas garumā pasākumā notiks, tirgošanās, prezentācijas, degustācijas, konkursi, varēs apmeklēt seminārus, klausīties koncertu un pats vērtīgākais – dalīties pieredzē un dibināt jaunus kontaktus.

Šogad vēlamies iedibināt jaunu tradīciju – ēdienu un kulināro izstrādājumu degustācija.

Tradicionāli, Aizkraukles pašvaldība arī šogad izcels un pasniegs novērtējuma balvas uzņēmējiem 10 nominācijās.

Sakarā ar to, ka Pārnovadu uzņēmēju dienā parasti ir liels automašīnu pieplūdums no tuvākām un tālākām vietām un šogad pasākums notiek pilsētas centrā, lūdzam Aizkraukles pilsētas iedzīvotājus uz pasākumu nākt kājām, lai neradītu lielus satiksmes sastrēgumus. Sporta centra stāvvietās priekšroka būs izstādes dalībnieku transportam. Pašvaldiba būs pateicīga, ja ievērosiet šo lūgumu.

Iepriekšējos gados pasākumā piedalījās vairāk nekā 150 uzņēmēju no visas Latvijas un apmeklētāju skaits pārsniedza piecus tūkstošus.

* SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. SMU nav juridiska statusa – tos pārstāv Junior Achievement – Young Enterprise Latvija un skola.

Vairāk informācijas: draugiem.lv