Skip to content

28.07.2018 – Rūķu našķis – Ozolniekos

  • by

Uz novada svētkiem sestdien, 28. jūlijā, Jāņu pļavā aicina Ozolnieku novads.

Šogad Ozolnieku novada svētki norisināsies Jāņu pļavā meža ielokā – starp Spartaka un Skolas ielu

Aktīvākie svētku dalībnieki un sporta entuziasti jau no pulksten 9:00 tiek aicināti uz aktivitātēm sporta centra stadionā. Būs iespēja piedalīties jogas un zumbas nodarbībās, sacensties pludmales volejbolā, strītbolā un spēka disciplīnās. Sportiskās aktivitātes papildinās velotriālistu šovs un bungu priekšnesums, spēlēs dīdžejs.

Savukārt Jāņu pļavā jau no pulksten 12:00 interesenti tiek aicināti uz amatnieku un mājražotāju tirdziņu, kā arī bērnu izklaides pasākumiem. Darbosies piepūšamās atrakcijas, varēs kāpelēt pa virvju trasi, doties izjādēs un samīļot lauku sētas dzīvnieciņus.

Pulksten 16:00 uz skatuves kāps koncertaģentūras “Bravissimo” mūziķi ar muzikālu priekšnesumu bērniem un pieaugušajiem “Izklausies dzirdēts – mežā”. Pulksten 17:30 ieradīsies “Jogitas atrakciju” lielie pasaku meža tēli, kuri rotaļāsies kopā ar bērniem un pūtīs burbuļus.

Oficiālā svētku atklāšana paredzēta pulksten 18:00, koncertuzvedumā “Dziedādami, dejodami…” uzstāsies novada amatiermākslas kolektīvi. Savukārt pulksten 19.30 koncertā “Ar saknēm novadā” uz skatuves tiks sagaidīti novadā dzīvojošie talantīgie mūziķi.

Vakara izskaņā pulksten 22:00 uz skatuves kāps dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”. Noslēgumā paredzēta svētku uguņošana un dejas līdz pulksten 2:00.

Pasākuma vadītājs un dīdžejs – Kaspars Upaciers jeb Ufo.

Visas dienas garumā darbosies izbraukuma kafejnīcas.