Skip to content

Rūķi sāk gatavoties Ziemassvētkiem

  • by

Sveiki visi, kuri jau iepazinuši Rūķu našķi, un tie, kuriem Ziemassvētku gaidīšanas laiks varētu sakrist ar šo našķu iepazīšanu! 😉
Arī šogad Ziemassvētki būs, varbūt, vēl skaistāki un mīlestības pilnāki kā citu gad!:)
Arī šogad dāvināsim dāvanas un centīsimies iepriecināt savus vismīļos, ģimeni, radus, draugus, darba kolēģus, kaimiņus. Padomāsim par to, ka no sirds dodot citam, varam gūt patiesu gandarījumu sevī, kas nespēj līdzināties materiālām vērtībām! Dodot gūtais neatņemams…. Un nevajag jau daudz, galvenais, lai tas patiesi, no sirds un ar mīlestību! Ne tikai – pienākuma pēc!
Aicinu katru, šajos Ziemassvētkos, parūpēties un pārsteigt vismaz vienu, bet labāk jau- daudzus, tādus cilvēkus, kuri vismazāk gaida, kuri reizēm pat neuzdrošinās cerēt, ka kāds par viņiem atcerēsies, ka kāds patiesi un ar mīlestību viņus sveiks šajā brīnumu laikā! Varbūt tas būs kāds vientuļš, kāds no Gaismas takas nokāpis, kāds kurš maldās, kāds, kurš nespēj rast ticību, kāds, kuram skumji, kāds, kuram tik ļoti trūkst mīlestības….. Nav jābūt rūķim, lai darītu brīnumus, mēs katrs to varam, jo mūsos ir mīlestības pilnas sirdis! Un ja mēs ik dienu, katrs, izdarītu tikai vienu labu darbiņu, nesavtīgi, neko pretī negaidot, lai kādu iepriecinātu, lai kāda dzīvē ienestu gaismas stariņus….. Pasaule kļūtu arvien labāka un mīlestības pilnāka! Ziemassvētku laiks ir lielisks, lai to sāktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cik patīkami ir vērot emocijas, kad izdodas ar mazu našķa gabaliņu pārsteigt un iepriecināt cilvēku līdz asarām! (sun)
Rūķu našķis ir jauks iepriecinājums gan lieliem, gan maziem, gan nopietniem, gan dullajiem, romantiķiem un praktisku dāvanu piekritējiem, kārumniekiem un veselīgā dzīves veida piekritējiem, rāmajiem un diktum aktīvajiem- tātad, visiem! :))
Lieliska iespēja- sagādāt mīļajiem dāvanas, kuras gatavojuši īsti Rūķi!………..
Ziemassvētki tuvojas, laika vairs nav daudz, našķis tiek tapināts ar rokām ( divām 🙂 ), neizmantojot tehniskas iekārtas!
Ja Rūķu našķis varētu būt piemērota dāvana, šajos Ziemassvētkos, ar ko jūs vēlētos pārsteigt kādu, tad lūdzu, par savām vēlmēm Rūķus informēt savlaicīgi, jo rūpīgai gatavošanai vajadzīgs laiks.
Paraugus privātām un korporatīvām dāvanām skatīt šeit:
Paraugi
Korporatīvās dāvanas iepriekšējos gados
Rūķi ir priecīgi palīdzēt jums, sagādāt mazas un lielākas, mīļdāvaniņas!

Lai jums visiem, mīlestības un prieka pilns, Ziemassvētku gaidīšanas laiks! (bell) (snowy)
Brīnumi notiek tur, kur tiem tic! (xmas)

Čaklos Rūķus meklē -> Kontakti.