Skip to content

Rūķu našķis – 08.09.2018 – Bauskā

Bauskas vecpilsētas Pagalmu svētki un Putras godēšana.

Šī gada 8. septembrī Bauskas vecpilsētā norisināsies VIII Pagalmu svētki un VI Putras godēšana, kur aizraujošā veidā būs iespēja iepazīties ar vecpilsētas pagalmiņiem, kā arī nobaudīt dažādu garšu putras. Līdztekus Rātslaukumā, kādreizējā Bauskas centrālajā tirgus laukumā, gaidāma varena andele Zemgales dižtirgū, kur pulcēsies ap 80 mājražotāju, amatnieku un citu preču tirgotāju no visas Latvijas.

Rātslaukumā (Rātslaukumā 1)

plkst. 10 – 17 – «Zemgales dižtirgus» – gaļu, medu, maizi, vīnu un citus gardus labumus, kā arī saimniecībā noderīgas lietas piedāvās mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas.

plkst. 11 – 16 – «Satiec Bausku» – pašvaldības darbinieki aicina uz putras baudīšanu un aktivitātēm, kurās būs iespēja gan parādīt zināšanas, gan uzzināt ko jaunu par Bauskas novadu.

Pagalmu un Putras svētki radīti ar ieceri pievērst sabiedrības uzmanību kultūrvēsturiskajam mantojumam Bauskas vecpilsētā, aizdomāties par tā saglabāšanas nozīmību, kā arī atgriezt vecpilsētā rosību. Šogad svētku ietvaros atdzīvosies 20 pagalmiņi, kuros gaidāmas dažnedažādas izglītojošas, radošas, aktīvas un izklaidējošas nodarbes.

Pilna svētku programma: kultura.bauska.lv