Skip to content

Rūķu našķis – 23.12.2018 – Āgenskalnā

  • by

Ziemassvētku tirdziņā varēs atrast veselīgas un sirsnīgas dāvanas, retas un vērtīgas lietas pie krāmu tirgotājiem, kā arī dzert karstvīnu, sildīties ar ēdieniem, sarūpēt piparkūku mīklas un uzkodas svētku galdam.
Tirdziņos Jūs priecēs ne tikai vietējo amatnieku un zemnieku produkcija, bet varēsiet nogaršot uz vietas mobilajā kūpinātavā gatavotus jūras asarus un foreles steikus.
Tirgotāji sagādās dabīgus mājas vīnus no dārza augļiem un ogām, visu izmēru eglītes, svētku dekorus un vainagus. Savukārt pie krāmu tirgotājiem būs dāvanas, ar ko iepriecināt cilvēkus, kuriem jau viss ir – senlietu klāstā vienmēr atradīsies kas neredzēts un unikāls.
23. decembrī plkst. 9.00-17.00 kopā ar „Donas” rūķu darbnīcu gatavosim savas laimes piparkūkas, kuras pēc tam varēs notiesāt uz vietas vai uzdāvināt kādam mājās.
Dalībniekiem būs iespēja iejusties rūķu lomā, uzzināt par rūķu skolu un piparkūku vēsturi. Līdzi aicinām ņemt arī rūķu cepures un priekšautus!
Lai uzzinātu, ko sagaidīt jaunajā gadā, 23. decembrī Āgenskalna tirgū apmeklētāji aicināti liet laimi. Abās dienās notiks arī dāvanu saiņošanas darbnīca – nāciet ar savu vai tirgū iegādātu dāvanu un uzticiet noformējumu saiņošanas speciālistiem.