Skip to content

Tukumā – Tirdziņš Bazzar

Bazzar

23. augustā Rūķu našķi meklējiet dzeltenā nojumē Tukuma Brīvības laukumā no plkst. 11:00-17:00

Jau atkal pavisam negaidīti un neplānoti ir pienācis rudens. Bērni pa vasaru ir izauguši un apģērbs pa vasaru skapī krietni sarāvies. Arī pašai nekas nebūtu iebilstams pret garderobes maiņu. Tomēr ne katrs varam atļauties nomainīt garderobi vai iegādāties modes aktualitātēm atbilstošāko tērpu. Neskatoties uz to, apģērbs tomēr ir tā prece, bez kuras nekādi nevaram iztikt un ir jāmeklē risinājumi un alternatīvas tā iegādei.

No apģērba gabaliem par dažiem centiem, līdz pazīstamiem zīmoliem– tāds ir “Bazzar” tirdziņa valdzinājums, kas norisināsies 23. augustā Brīvības laukumā, sākot no plkst. 11:00-17:00 un, kur par zemām cenām īsti pērļu mednieki atradīs jebko. Par pasākuma atmosfēru rūpēsies DJ TRU visas dienas garumā, bet bērni varēs dot vaļu vecākiem lēkājot pa piepūšamajām atrakcijām.

Pie mums nebūs kā parastos veikalos – 20 vienādas blūzītes, kur p’
Nāc un esi daļa no kustības aizsācējiem arī Tukumā. Mēs kā pasākuma organizatori vēlētos sākt to kā jauku tradīciju arī Latvijas reģionos, jo nereti visi pasākumi norisinās Rīgā, bet līdz turienei aizbraukt ir laiks un izmaksas. Tādēļ mēs aicinām būt aktīviem un iesaistīties piesakoties un apmeklējot pasākumu arī kā apmeklētāji.
Izsludinam arī pieteikšanos uz papildus vietām līdz 22. augustam Brīvības laukumā. Nāc un atklāj savas pērles!